Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jmenuji se SUNNY, jsem jorkšírský teriér bez PP. Narodila jsem se 10.12. 2005 v Ostravě, kde taky bydlím. Jsem velká jorkšírka, vážím 4,5 kg.

Obrazek

Moje maminka se jmenuje Cindy a tatínek se narodil v chovatelské stanici Inn Yoki Go, oba jsou z Ostravy. Mám ještě 4 sourozence. 3 sestřičky a 1 brášku. Sestřička Meggie, zůstala s maminkou. Sestřička Niki a Jessinka a brácha Tim mají nové páničky a všichni bydlí v Ostravě. S maminkou a ségrou Meggie se sem tam vidím.


Ráda chodím na procházky, nejvíc mě zajímají pejsci, ptáci, listí a klacíky. Většinou si je chci vzít s sebou domů, ale zatím bez úspěchu. Strašně ráda běhám po zahradě, honím balón a umím hlavičkovat. No prostě skáču kde se dá.


Slyším na: Sunny, Kotě, Myška, Malé, Krysevič, Bundášek ... Když vidím jídlo tak slyším na všechno.


Poslouchám na povel sedni, lehni, přines, dej pac a taky si umím lehnout na záda a trochu i válet sudy. Na povel ke mně poslouchám, ale někdy mi ho panička musí hlasitě zopakovat. Většinou poslouchám na zavolání i když si právě hraju s nějakým pejskem, nebo provádím jiné lumpárny.

Ráda tahám věci po celém bytě, kde se něco šustne, tam musím být. Mám ráda vodu, pořád skáču na vanu a vůbec mi nevadí, když mě sprchujou. V létě jezdíme s páníčky k vodě, strašně ráda plavu, když mi hážou klacky do vody, tak pro ně s radostí skočím.

Doma mám hodně hraček, nejvíc jsem si oblíbila asi pískacího hrocha, pískací chobotničku a míček. Teď mám i krmící míček, prý abych lépe papala granulky. Měla jsem i hračky plyšové, ale ty jsem totálně zničila. Nejdřív jsem okousala uši, nos a pak jsem je rozcupovala a lítala s plnou pusou vaty. Bohužel jen do doby než to uviděla panička :-(

Co se týče spaní, tak mám samozřejmě svůj pelíšek. Spala jsem v něm ale jen jednou a to když si mě jako malou dovezli domů. Od té doby spím s páničky v posteli, kde je pěkně měkkoučko a teploučko. Trochu se sice roztahuju, takže se někdy zbudím v křesle, ale neměnila bych. Pelíšek využívám jako skladiště, občas si tam odnesu ukradenou ponožku nebo kapesník a taky zbytky jídla. Taky tam skladuju hračky a jako malá jsem ho někdy používala i jako záchod:-)

Nedávno mi páníček udělal pravou psí boudu, mám v ní schovaný pelíšek. Do boudy si ráda zalezu a spím. Večer v ní i usínám, ale ráno se probouzím s páníčky v posteli. Většinou za nima přijdu v noci, aby jim nebylo smutno:-)

Panička mě nechala ostříhat, tak se aspoň nemusím česat. I když mi každé ráno panička češe culík, no ale to se dá vydržet. Přinejhorším si ho hned packou sundám, nebo jezdím tak dlouho hlavou po zemi, že mi gumička sklouzne sama.

Už mám výbavu na zimu. Fleece kombinézu, šusťákovou kombinézu a svetr. Moc se mi v tom chodit nechce, někdy stávkuju a nehnu se z místa. Tak snad si na ty módní výstřelky časem zvyknu.

Poslední dobou mi přestaly chutnat granulky, dokážu i klidně 2 dny nejíst v naději, že dostanu něco lepšího. Někdy to vyjde a někdy taky ne. Panička to už asi prokoukla:-(

Dosud jsem se ničeho nebála, ale po letošním Silvestru se to změnilo. Mám strašný strach z petard. Stačí když jsem doma a v dálce uslyším bouchnutí petardy a je to. Celá se roztřesu, sklopím ocásek a běžím se schovat do koupelny, kde se třepu a třepu. Nic mi nepomáhá, jak strašně se bojím. Ještě horší je to venku, když někde v dálce uslyším bouchnutí. To sklopím ocásek a vší silou táhnu páníčky domů. Kolikrát se ani nevyvenčím, protože se tak strašně bojím. Mám dokonce místa, kudy se bojím chodit. Páníčci si se mnou neví rady, jak to udělat abych se tolik nebála. Tak jestli o něčem víte, tam mi nechte vzkaz. Chci se toho strachu zbavit. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Стоимость таможенного оформления груза

(Mall, 28. 7. 2022 11:40)

Внешнеэкономические таможенные и логистические фирмы работают именно на привозе грузов из иностранных стран, так и на услугах по таможенному оформлению. «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru рабочий опыт и познания совершенствовались на протяжении многих лет, что сделало нас специалистом в таможенном оформлении. Мы активная и развивающееся таможенная компания, предоставляющая исключительное внятие тому, с тем чтобы наши клиенты обретали услуги и рекомендации высочайшего качества. Наша команда экспертов активна и устремлена на достижение итогов для наших партнеров. Клиенты таможенного импортера «ВЭД ЛАЙН» могут быть убеждены, что, поручив нам свой груз, им занимаются профессионалы, нацеленные на извлечение самых лучших результатов. С нашим таможенным оформлением, логистикой, интермодальной транспортировкой «под ключ» мы ручаемся, ваш товар будет ввезен надежно и в свое время.

Экспортные функции логистической компании в порту Восточный

(viemo, 13. 3. 2022 16:41)

Главная суть таможенной очистки исходит на действии в полной мере резидентами внешнеторговой деятельности правил таможенного законодательства по перемещению товаров или провоз таможенных товаров путем пересечения таможенной границы. Таким образом значительным этапом в результативном исполнении процедуры таможенного оформления представляется процедура таможенного декларирования, основа чего содержится в обращеньи таможенным структурам в назначенной форме сведений о товаре, таможенном режиме или же других данных, важных в таможенных целях для пересечении таможенной границы. Таможенное оформление https://ved-line.ru оказываясь необходимой таможенной процедурой, законодательно регламентируется Таможенным кодексом и таможенными законодательными актами РФ с целью установления регулирования над передвижением ценностных объектов через таможенную границу.

Ваш самый надежный импортер во Владивостоке

(viemo, 28. 2. 2022 0:30)

Таможенный декларант «ВЭД ЛАЙН», оказывающий. Работая на мировом рынке перевозок грузов, мы настроили экономичную цепь поставок, позволяющую своим покупателям осуществлять доставку «от двери до двери». Мы не просто перевозим ваш груз в Москву или любой регион стран таможенного союза ЕАЭС, специалисты нашей компании обеспечивают прямое таможенное оформление и подготавливают обязательный пакет документов. В частном запросе наши специалисты предложат наиболее действенный вид транспорта и запланируют рейс с кратчайшими сроками и стоимостью доставки. За индивидуальной доставкой из Китая мы строим лучший маршрут что сохраняет наших заказчиков и время и деньги. Заказать доставку из Поднебесной вы сможете связавшись с нашей компанией. Вам надо будет подтвердить параметры вашего груза: необходим вес нетто и брутто, размер, объем в кубах и характеристики. Вы сообщаете адрес доставки в регионе таможенного союза ЕАЭС. Мы осуществляем преимущественно оперативный порядок международной перевозки морским, железнодорожным или автомобильным транспортом и согласовываем кратчайший маршрут. Если вам требуется по фиксированной цене доставка, вы должны избрать сквозной сервис.

Авто из Японии в Находке

(smavy, 8. 6. 2021 21:23)

Автомобили, авторазбор, спецтехника, мототехника из Японии, без пробега по РФ. Быстрая доставка и низкие цены на таможенное оформление физ.лиц и юр.лиц. Тел 79910690696 WhatsApp
autoauction.nhk@gmail.com https://api.whatsapp.com/send/?phone=79910690696&text&app_absent=0

Blood Albatross : Blood on plot

(Arataadesype, 25. 7. 2018 10:23)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-duree-defficacite/

posíláme básničku

(Kačenka, 22. 2. 2009 11:52)

Vzrůstem malý,


srdcem velký,


vejdu se i do kabelky.


Na hlavičce mašlička


modrá barva tělíčka.

Rád si hraji,


rád chodím ven,


nikdy nevíš co mám zálibem.


Ač jsem skřítek maličký,


změním si tě během chviličky!


Malý věrný kamarád,


yorkšírka má každý rád.Re: posíláme básničku

(Monika, 15. 7. 2013 0:25)

Tak tohle bylo to první, co jsme doma o Jorkšírkovi četli :)

už brzy

(jana, 9. 5. 2012 21:59)

Asi už brzy budu mít Jorkšírka a rozhoduji se jestli bych chtěla holčičku a nebo pejska.Ale asi to bude podle toho kdo ke mně přiběhne. : - *

rada

(jana, 9. 5. 2012 21:49)

Milá Sunninko zkus se na místa kam se bojíš chodit vracet častěji a častěji.A když po každé dojdeš o kousek dál tak by tě měli tvoji páníčci pořádně pochválit a případně i odměnit : - D

ahoj Sunny

(kačenka, 11. 11. 2007 19:16)

ahoj sunny u nás dnes sněžilo a já sem měla zimní oblček a vůbec se mi to nelíbylo A CO U VÁS V OSTRAVĚ TAKY SNĚŽILO.

kačenka

(ahoj Sunny, 10. 11. 2007 19:59)

jsem kačenka a mám 4 měsíce taky spím s paníčkama a mám plišáka čivavu a už nemá jedno oko a čumák a zimní svetr za kamarádku mám taky kačenku ale ta má 4 roky.tak pápá KÁČA

Ahoj Sunnynko,

(Matýsek a panička, 3. 11. 2007 18:41)

jsi moc hezká slečna a já i moje panička jsme se do tebe na první pohled zamilovali:) Panička říkala, že bys mohla dělat modelku! Já jsem Matýsek a budu mít osm měsíců. Jsem taky veliký, je ze mně pořádný kluk. Mám 4.9 kilogramů a měřím 40 cm na délku a na výšku asi 32 cm. Bohužel nemám webové stránky, ale můžeme ti poslat moji fotečku? Matýsek.

Ahoj

(Veronika, 3. 11. 2007 14:28)

Jsou to krásný pejskové.Já mám doma osmi měsíčního klučinu.Sunny je moc hezká.

Ahojky

(Dáša, 26. 7. 2007 12:11)

Ahojky, Sunny jsi nádherná jorkšíří slečna, já mám 3.měsíčního jorkšíra Ramba, tak vás zvu na jeho nové stránky www.rambicek.estranky.cz

Pozdrav

(Betty a Paničky, 16. 4. 2007 17:10)

Ahoj Sunny!Tak jak sis užila Velikonoce a jak prožíváš jaro? :) U mě byli Velikonoce moc supeer a jaro mám teké velice ráda protože chodím s paničkami na dlouhé procházky po venku!Měj se Pěkně a Zase někdy brzy navštiv naše stránky www.yorky-betty.estranky.cz Bettynka a Panička

ahojky Sunny

(Coco, 23. 3. 2007 11:28)

máš moc pěkné stránečky a fotečky. Jsi moc krásně zbarvená slečna. Budu ráda, když se také podívaš na mé stránečky www.coco.estranky.cz a pokud Ti to nevadí ráda si přidám tvé stránečky na mé.Zatím se měj pěkně pac a haf Coco

fw:reklama

(terka, 3. 3. 2007 8:01)

hojky lidi!!! kdo má tohoto pejska dej mi pac???já jo a proto jsem je rozhodla založit oficiální klub pro majitele psů dej mi pac.chcete se zaregistrovat???jestli jo tak si najeďte na www.dejmipac.estranky.cz>>rubrika registrace>>článek registrace>>komentáře>>a podle článku vyplňte potřebné informace

pro Charlieho a jeho paničku

(Blanka a Sunny, 8. 2. 2007 16:46)

Ahoj a díky za pusu, taky ti Sunny jednu posílá:-) Na stránky jsme se dívaly a moc se nám líbíš.

pre peknu Sunnynku

(Betka a Charlie, 7. 2. 2007 13:50)

Ahoj Sunnynka a panicka!Sunnynka je riadna kocka!Neboj sa,aj charlie sa riadne boji petard:-)posiela ti Charli veeelku pusu.Ak by si chcela spoznat charliho klikni na www.jorkie-charlie.estranky.cz....ahooooj

pro Janu, Bertíka a Montyho

(Blanka, 21. 12. 2006 11:07)

Budu ráda,když si mě přidáte mezi své virtuální kamarády. Já si vás taky přidám. To že mám pár deka navíc mi nevadí, já jsem totiž celkově větší a delší:-) Monty s Bertíkem jsou pěkní kluci, určitě by se mi líbili a pořádně bysme zařádili, to já totiž umím. Tak ahoj Blanka a Sunny